FQB22P10TM
FQB22P10TM
122.64 грн.
10 або більше: 90.77 грн.
100 або більше: 87.99 грн.
1000 або більше: 83.36 грн.
100 або більше: 87.99 грн.
1000 або більше: 83.36 грн.
MOSFET P-CH 100V 22A D2PAK
| Корпус | |
| Корпус | TO-263-3 (D2PAK-3) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 22 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 800 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 96 мОм |
| Потужність | 125 Вт |
| Структура | P-канал |
| Технологія | QFET |
| Час відновлення | 110 нс |
| Напруга | 100 В |
РУС
УКР







