FY07NBA150S5-M506L98
FY07NBA150S5-M506L98
3326.43 грн.
10 або більше: 3259.91 грн.
100 або більше: 3160.11 грн.
1000 або більше: 2993.79 грн.
100 або більше: 3160.11 грн.
1000 або більше: 2993.79 грн.
IGBT MOD.DIODE DUAL 104A 650V TRENCHSTOP
| Монтаж | |
| Монтаж | На шасі |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C ~ +150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 145 Вт |
| Струм | |
| Струм | 104 А (80°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 10 шт. (коробка) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 2 |
| Напруга насичення (К-Е) | 1.43 В |
| Структура | З діодом |
| Струм (макс.) | 150 А (25°C) |
| Технологія | TRENCH STOP |
| Напруга | 650 В |
РУС
УКР







