IRF3205PBF
IRF3205PBF
70.37 грн.
10 або більше: 70.10 грн.
100 або більше: 67.96 грн.
1000 або більше: 64.38 грн.
100 або більше: 67.96 грн.
1000 або більше: 64.38 грн.
MOSFET DIS.110A 55V N-CH TO220 HEXFET THT
| Корпус | |
| Корпус | TO-220 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 110 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 8 мОм |
| Потужність | 200 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | HEXFET |
| Час відновлення | 104 нс |
| Напруга | 55 В |
РУС
УКР







