IRF5803TRPBF
IRF5803TRPBF
26.64 грн.
10 або більше: 28.03 грн.
100 або більше: 27.17 грн.
1000 або більше: 25.74 грн.
100 або більше: 27.17 грн.
1000 або більше: 25.74 грн.
MOSFET DIS.3.4A 40V P-CH TSOP6-6 HEXFET SMT
| Корпус | |
| Корпус | TSOT-23-6 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 3.4 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 6000 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 112 мОм |
| Потужність | 2 Вт |
| Структура | P-канал |
| Технологія | HEXFET |
| Час відновлення | 27 нс |
| Напруга | 40 В |
РУС
УКР







