IRF7240TRPBF
IRF7240TRPBF
68.35 грн.
10 або більше: 72.86 грн.
100 або більше: 70.63 грн.
1000 або більше: 66.92 грн.
100 або більше: 70.63 грн.
1000 або більше: 66.92 грн.
MOSFET DIS.10.5A 40V P-CH SOIC8 HEXFET SMT
| Корпус | |
| Корпус | SOIC-8 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 10.5 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 4000 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 15 мОм |
| Потужність | 2.5 Вт |
| Структура | P-канал |
| Технологія | HEXFET |
| Час відновлення | 65 нс |
| Напруга | 40 В |
РУС
УКР







