IRFB4115PBF
IRFB4115PBF
229.42 грн.
10 або більше: 208.41 грн.
100 або більше: 202.04 грн.
1000 або більше: 191.40 грн.
100 або більше: 202.04 грн.
1000 або більше: 191.40 грн.
MOSFET N-CH 150V 104A TO220AB
| Корпус | |
| Корпус | TO-220 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 104 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 9.3 мОм |
| Потужність | 380 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | HEXFET |
| Час відновлення | 86 нс |
| Напруга | 150 В |
РУС
УКР







