IRG4BC40WSPBF
IRG4BC40WSPBF
264.44 грн.
10 або більше: 259.16 грн.
100 або більше: 251.22 грн.
1000 або більше: 238.00 грн.
100 або більше: 251.22 грн.
1000 або більше: 238.00 грн.
IGBT DIS.SINGLE 20A 600V TO263(D2PAK)
| Корпус | |
| Корпус | TO263 (D2PAK) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C ~ +150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 160 Вт |
| Струм | |
| Струм | 20 А (100°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Напруга насичення (К-Е) | 2.36 В |
| Структура | Без діода |
| Струм (макс.) | 40 А (25°C) |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР







