IXA30PG1200DHG-TUB
IXA30PG1200DHG-TUB
844.44 грн.
10 або більше: 827.55 грн.
100 або більше: 802.22 грн.
1000 або більше: 760.00 грн.
100 або більше: 802.22 грн.
1000 або більше: 760.00 грн.
IGBT DIS.DIODE DUAL 30A 1200V XPT ISOPLUS-SMPD SMT
| Корпус | |
| Корпус | ISOPLUS-SMPD |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C ~ +150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 150 Вт |
| Струм | |
| Струм | 30 А (80°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 20 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 2 |
| Напруга насичення (К-Е) | 1.9 В |
| Структура | З діодом |
| Струм (макс.) | 43 А (25°C) |
| Технологія | XPT |
| Напруга | 1200 В |
РУС
УКР







