IXA55I1200HJ
IXA55I1200HJ
805.33 грн.
10 або більше: 789.23 грн.
100 або більше: 765.07 грн.
1000 або більше: 724.80 грн.
100 або більше: 765.07 грн.
1000 або більше: 724.80 грн.
IGBT DIS.SINGLE 54A 1200V XPT ISOPLUS247
| Корпус | |
| Корпус | ISOPLUS247 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C ~ +125°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 290 Вт |
| Струм | |
| Струм | 54 А (80°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Напруга насичення (К-Е) | 1.8 В |
| Структура | Без діода |
| Струм (макс.) | 84 А (25°C) |
| Технологія | XPT |
| Напруга | 1200 В |
РУС
УКР







