IXBH9N160G
IXBH9N160G
381.78 грн.
10 або більше: 374.14 грн.
100 або більше: 362.69 грн.
1000 або більше: 343.60 грн.
100 або більше: 362.69 грн.
1000 або більше: 343.60 грн.
IGBT DIS.DIODE SINGLE 5A 1600V BIMOSFET TO247
| Корпус | |
| Корпус | TO247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C ~ +150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 100 Вт |
| Струм | |
| Струм | 5 А (90°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Напруга насичення (К-Е) | 7 В |
| Структура | З діодом |
| Струм (макс.) | 9 А (25°C) |
| Технологія | BIMOSFET |
| Напруга | 1600 В |
РУС
УКР






