IXEN60N120
IXEN60N120
813.22 грн.
10 або більше: 796.95 грн.
100 або більше: 772.56 грн.
1000 або більше: 731.89 грн.
100 або більше: 772.56 грн.
1000 або більше: 731.89 грн.
IGBT MOD.SINGLE 65A 1200V NPT3 SOT227B
| Корпус | |
| Корпус | SOT227B |
| Монтаж | |
| Монтаж | На шасі |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C ~ +150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 445 Вт |
| Струм | |
| Струм | 65 А (90°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 10 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Напруга насичення (К-Е) | 2.1 В |
| Структура | Без діода |
| Струм (макс.) | 100 А (25°C) |
| Технологія | NPT3 |
| Напруга | 1200 В |
РУС
УКР







