IXFP14N85X
IXFP14N85X
351.87 грн.
10 або більше: 347.99 грн.
100 або більше: 337.33 грн.
1000 або більше: 319.58 грн.
100 або більше: 337.33 грн.
1000 або більше: 319.58 грн.
MOSFET DIS.14A 850V N-CH TO-220AB ULTRA JUNCTION
| Корпус | |
| Корпус | TO-220 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 14 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 550 мОм |
| Потужність | 460 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | HIPERFET |
| Час відновлення | 116 нс |
| Напруга | 850 В |
РУС
УКР







