IXFT32N50
IXFT32N50
737.44 грн.
10 або більше: 722.70 грн.
100 або більше: 700.57 грн.
1000 або більше: 663.70 грн.
100 або більше: 700.57 грн.
1000 або більше: 663.70 грн.
MOSFET DIS.32A 500V N-CH TO268(D3PAK) HIPERFET SMT
| Корпус | |
| Корпус | TO-268 (D3PAK) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 32 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 150 мОм |
| Потужність | 360 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | HIPERFET |
| Час відновлення | 250 нс |
| Напруга | 500 В |
РУС
УКР







