IXFX48N60Q3
IXFX48N60Q3
1899.05 грн.
10 або більше: 1877.35 грн.
100 або більше: 1819.88 грн.
1000 або більше: 1724.10 грн.
100 або більше: 1819.88 грн.
1000 або більше: 1724.10 грн.
MOSFET DIS.48A 600V N-CH PLUS247 HIPERFET THT
| Корпус | |
| Корпус | PLUS-247 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 48 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 140 мОм |
| Потужність | 1000 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | HIPERFET |
| Час відновлення | 300 нс |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР







