IXG50I4500KN
IXG50I4500KN
6230.66 грн.
10 або більше: 6106.05 грн.
100 або більше: 5919.13 грн.
1000 або більше: 5607.59 грн.
100 або більше: 5919.13 грн.
1000 або більше: 5607.59 грн.
IGBT DIS.SINGLE 42A 4500V X2PT ISOPLUS264
| Корпус | |
| Корпус | ISOPLUS264 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Струм | |
| Струм | 42 А (100°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 25 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Напруга насичення (К-Е) | 3.2 В |
| Струм (макс.) | 74 А (25°C) |
| Технологія | X2PT |
| Напруга | 4500 В |
РУС
УКР







