IXKC15N60C5
IXKC15N60C5
230.59 грн.
10 або більше: 227.86 грн.
100 або більше: 220.89 грн.
1000 або більше: 209.26 грн.
100 або більше: 220.89 грн.
1000 або більше: 209.26 грн.
MOSFET DIS.15A 600V N-CH ISOPLUS220 COOLMOS THT
| Корпус | |
| Корпус | ISOPLUS-220 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 15 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 165 мОм |
| Потужність | 1100 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | COOLMOS |
| Час відновлення | 390 нс |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР







