IXTA130N10T7
IXTA130N10T7
224.85 грн.
10 або більше: 220.35 грн.
100 або більше: 213.60 грн.
1000 або більше: 202.36 грн.
100 або більше: 213.60 грн.
1000 або більше: 202.36 грн.
MOSFET DIS.130A 100V N-CH TO263-7(D2PAK) TRENCHMV
| Корпус | |
| Корпус | TO-263-7 (D2PAK-7) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 130 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 9.1 мОм |
| Потужність | 360 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | TRENCHMV |
| Час відновлення | 67 нс |
| Напруга | 100 В |
РУС
УКР







