IXTA1R4N100PTRL
IXTA1R4N100PTRL
148.41 грн.
10 або більше: 145.44 грн.
100 або більше: 140.99 грн.
1000 або більше: 133.57 грн.
100 або більше: 140.99 грн.
1000 або більше: 133.57 грн.
MOSFET DIS.1.4A 1000V N-CH TO263(D2PAK) POLAR SMT
| Корпус | |
| Корпус | TO-263-3 (D2PAK-3) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 1.4 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 800 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 11.8 Ом |
| Потужність | 63 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POLAR |
| Час відновлення | 750 нс |
| Напруга | 1000 В |
РУС
УКР







