IXTA56N15T
IXTA56N15T
135.48 грн.
10 або більше: 132.77 грн.
100 або більше: 128.71 грн.
1000 або більше: 121.94 грн.
100 або більше: 128.71 грн.
1000 або більше: 121.94 грн.
MOSFET DIS.56A 150V N-CH TO263(D2PAK) TRENCHHV
| Корпус | |
| Корпус | TO-263-3 (D2PAK-3) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 56 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 36 мОм |
| Потужність | 300 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | TRENCHHV |
| Час відновлення | 100 нс |
| Напруга | 150 В |
РУС
УКР







