IXTB62N50L
IXTB62N50L
4143.68 грн.
10 або більше: 4096.49 грн.
100 або більше: 3971.09 грн.
1000 або більше: 3762.08 грн.
100 або більше: 3971.09 грн.
1000 або більше: 3762.08 грн.
MOSFET DIS.62A 500V N-CH PLUS264-3 LINEAR THT
| Корпус | |
| Корпус | PLUS-264-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 62 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 25 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 100 мОм |
| Потужність | 800 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | LINEAR |
| Час відновлення | 500 нс |
| Напруга | 500 В |
РУС
УКР







