IXTH12N150
IXTH12N150
1142.12 грн.
10 або більше: 1030.38 грн.
100 або більше: 998.84 грн.
1000 або більше: 946.27 грн.
100 або більше: 998.84 грн.
1000 або більше: 946.27 грн.
MOSFET DIS.12A 1500V N-CH TO-247AD HIGH VOLTAGE
| Корпус | |
| Корпус | TO-247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 12 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 2 Ом |
| Потужність | 890 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | HIGH VOLTAGE |
| Час відновлення | 1.2 мкс |
| Напруга | 1500 В |
РУС
УКР






