IXTH160N10T
IXTH160N10T
303.78 грн.
10 або більше: 297.71 грн.
100 або більше: 288.59 грн.
1000 або більше: 273.41 грн.
100 або більше: 288.59 грн.
1000 або більше: 273.41 грн.
MOSFET DIS.160A 100V N-CH TO-247AD TRENCHMV
| Корпус | |
| Корпус | TO-247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 160 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 7 мОм |
| Потужність | 430 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | TRENCHMV |
| Час відновлення | 100 нс |
| Напруга | 100 В |
РУС
УКР






