IXTH16N10D2
IXTH16N10D2
1085.24 грн.
10 або більше: 1073.01 грн.
100 або більше: 1040.16 грн.
1000 або більше: 985.42 грн.
100 або більше: 1040.16 грн.
1000 або більше: 985.42 грн.
MOSFET DIS.16A 100V N-CH TO-247AD DEPLETION MODE
| Корпус | |
| Корпус | TO-247-3 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 150 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 6.2 мОм |
| Потужність | 480 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | X4 CLASS |
| Час відновлення | 100 нс |
| Напруга | 150 В |
РУС
УКР






