IXTK17N120L
IXTK17N120L
3356.26 грн.
10 або більше: 3318.19 грн.
100 або більше: 3216.61 грн.
1000 або більше: 3047.32 грн.
100 або більше: 3216.61 грн.
1000 або більше: 3047.32 грн.
MOSFET DIS.17A 1200V N-CH TO-264 LINEAR
| Корпус | |
| Корпус | TO-264 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 17 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 25 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 900 мОм |
| Потужність | 700 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | LINEAR |
| Час відновлення | 1.83 мкс |
| Напруга | 1200 В |
РУС
УКР







