IXTK200N10P
IXTK200N10P
883.41 грн.
10 або більше: 873.26 грн.
100 або більше: 846.52 грн.
1000 або більше: 801.97 грн.
100 або більше: 846.52 грн.
1000 або більше: 801.97 грн.
MOSFET DIS.200A 100V N-CH TO264 POLARHT THT
| Корпус | |
| Корпус | TO-264 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 200 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 25 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 5.5 мОм |
| Потужність | 800 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POLARHT |
| Час відновлення | 100 нс |
| Напруга | 100 В |
РУС
УКР







