IXTP130N15X4
IXTP130N15X4
376.23 грн.
10 або більше: 372.47 грн.
100 або більше: 361.06 грн.
1000 або більше: 342.06 грн.
100 або більше: 361.06 грн.
1000 або більше: 342.06 грн.
MOSFET DIS.130A 150V N-CH TO220AB ULTRA JUNCTION
| Корпус | |
| Корпус | TO-220 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 130 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 8.5 мОм |
| Потужність | 400 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | X4 CLASS |
| Час відновлення | 93 нс |
| Напруга | 150 В |
РУС
УКР







