IXTP180N10T
IXTP180N10T
358.99 грн.
10 або більше: 353.06 грн.
100 або більше: 342.25 грн.
1000 або більше: 324.24 грн.
100 або більше: 342.25 грн.
1000 або більше: 324.24 грн.
MOSFET DIS.180A 100V N-CH TO220 TRENCHMV THT
| Корпус | |
| Корпус | TO-220 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+175°C |
| Струм | |
| Струм | 180 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 6.4 мОм |
| Потужність | 480 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | TRENCHMV |
| Час відновлення | 72 нс |
| Напруга | 100 В |
РУС
УКР







