IXTP1R4N120P
IXTP1R4N120P
275.82 грн.
10 або більше: 272.83 грн.
100 або більше: 264.48 грн.
1000 або більше: 250.56 грн.
100 або більше: 264.48 грн.
1000 або більше: 250.56 грн.
MOSFET DIS.1.4A 1200V N-CH TO220 POLAR THT
| Корпус | |
| Корпус | TO-220 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 1.4 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 10.5 Ом |
| Потужність | 86 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POLAR |
| Час відновлення | 900 нс |
| Напруга | 1200 В |
РУС
УКР







