IXTX90N25L2
IXTX90N25L2
2601.62 грн.
10 або більше: 2549.59 грн.
100 або більше: 2471.54 грн.
1000 або більше: 2341.46 грн.
100 або більше: 2471.54 грн.
1000 або більше: 2341.46 грн.
MOSFET DIS.90A 250V N-CH PLUS247 LINEAR L2 THT
| Корпус | |
| Корпус | PLUS-247 |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 90 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 30 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 33 мОм |
| Потужність | 960 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | LINEAR L2 |
| Час відновлення | 266 нс |
| Напруга | 250 В |
РУС
УКР







