IXTY2N100P
IXTY2N100P
168.84 грн.
10 або більше: 165.47 грн.
100 або більше: 160.40 грн.
1000 або більше: 151.96 грн.
100 або більше: 160.40 грн.
1000 або більше: 151.96 грн.
MOSFET DIS.2A 1000V N-CH TO252(DPAK) POLAR SMT
| Корпус | |
| Корпус | TO-252 (DPAK) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 2 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 70 шт. (TUBE) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 7.5 Ом |
| Потужність | 86 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POLAR |
| Час відновлення | 800 нс |
| Напруга | 1000 В |
РУС
УКР







