KRL2400200SBY
KRL2400200SBY
35.56 грн.
10 або більше: 34.84 грн.
100 або більше: 33.78 грн.
1000 або більше: 32.00 грн.
100 або більше: 33.78 грн.
1000 або більше: 32.00 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC POLYSWITCH 2A 240V RADIA
| Корпус | |
| Корпус | RADIAL |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 240 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Розмір | |
| Розмір | 24.90x33.80 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 250 шт. (розсипом) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 75 мОм |
| Опір (макс.) | 220 мОм |
| Струм (макс.) | 20 А |
| Струм спрацьовування | 4A |
| Струм утримання | 2 А |
| Час спрацювання | 36 с |
РУС
УКР







