LVR200K-240
LVR200K-240
111.89 грн.
10 або більше: 109.66 грн.
100 або більше: 106.30 грн.
1000 або більше: 100.70 грн.
100 або більше: 106.30 грн.
1000 або більше: 100.70 грн.
Самовідновлювальний запобіжник PTC RADIAL 2A 240V THT
| Корпус | |
| Корпус | RADIAL |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Напруга (макс.) | |
| Напруга (макс.) | 240 В |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | N/A |
| Розмір | |
| Розмір | 24.90x4.10x34.80 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 250 шт. (розсипом) |
| Основні | |
| Опір (мін.) | 89 мОм |
| Опір (макс.) | 131 мОм |
| Струм (макс.) | 20 А |
| Струм спрацьовування | 4A |
| Струм утримання | 2 А |
| Час спрацювання | 28 с |
РУС
УКР







