MEV1D2415SC
MEV1D2415SC
399.56 грн.
10 або більше: 589.24 грн.
100 або більше: 571.20 грн.
1000 або більше: 541.14 грн.
100 або більше: 571.20 грн.
1000 або більше: 541.14 грн.
DC-DC перетворювач 1 Вт 24 В(DC) +/-15 В(DC) 33 мА/33 мА
| Корпус | |
| Корпус | SIP-7 (5 виводів) |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Упаковка | |
| Упаковка | 25 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Вихідна напруга | 15 В |
| Вихідний струм | 33 мА/33 мА |
| Кількість виходів | 2 |
| ККД | 87.50% |
| Напруга ізоляції | 3000 В |
| Напруга живлення | 24 В |
| Потужність | 1 Вт |
| Довжина | 19.7 мм. |
| Ширина | 6.2 мм. |
| Висота | 10.2 мм. |
РУС
УКР







