MG15J6ES1
Виробник: Toshiba
Артикул: MG15J6ES1
Доступно: Немає пропозицій
IGBT MOD.DIODE SIX 15A 600V GTR
Корпус
Корпус 39x88 мм
Монтаж
Монтаж На шасі
Розсіювана потужність
Розсіювана потужність 80 Вт
Струм
Струм 15 А (25°C)
Упаковка
Упаковка 20 шт.
Основні
Кількість ключів 6
Напруга насичення (К-Е) 3 В
Структура З діодом
Струм (макс.) 15 А (25°C)
Технологія GTR
Напруга 600 В