MID150-12A4
MID150-12A4
11121.17 грн.
10 або більше: 10994.11 грн.
100 або більше: 10657.55 грн.
1000 або більше: 10096.63 грн.
100 або більше: 10657.55 грн.
1000 або більше: 10096.63 грн.
IGBT MOD.DIODE SINGLE 120A 1200V NPT Y3-DCB
| Корпус | |
| Корпус | Y3-DCB |
| Монтаж | |
| Монтаж | На шасі |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 760 Вт |
| Струм | |
| Струм | 120 А (80°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 2 шт. |
| Основні | |
| Кількість ключів | 1 |
| Напруга насичення (К-Е) | 2.2 В |
| Структура | З діодом |
| Струм (макс.) | 180 А (25°C) |
| Технологія | NPT |
| Напруга | 1200 В |
РУС
УКР







