MIG30J951H
Виробник: Toshiba
Артикул: MIG30J951H
Доступно: Немає пропозицій
IGBT PIM MOD.2PH D.BRID.SEVEN 30A 600V SWITCH
Корпус
Корпус 46x98 мм
Монтаж
Монтаж На шасі
Розсіювана потужність
Розсіювана потужність 100 Вт
Струм
Струм 30 А (25°C)
Упаковка
Упаковка 10 шт.
Основні
Кількість ключів 7
Напруга насичення (К-Е) 3 В
Структура З 2-х фазним діодним мостом
Струм (макс.) 30 А (25°C)
Технологія SWITCHING
Напруга 600 В