MPC40RK600LB
MPC40RK600LB
1513.66 грн.
10 або більше: 1483.38 грн.
100 або більше: 1437.97 грн.
1000 або більше: 1362.29 грн.
100 або більше: 1437.97 грн.
1000 або більше: 1362.29 грн.
IGBT MOD.DIODE 52A 600V STAND. SMPD
| Корпус | |
| Корпус | SMPD |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Струм | |
| Струм | 52 А (25°C) |
| Упаковка | |
| Упаковка | 10 шт. |
| Основні | |
| Структура | З діодом |
| Струм (макс.) | 52 А (25°C) |
| Технологія | STANDART |
| Напруга | 600 В |
РУС
УКР







