NES-100-12
NES-100-12
1076.52 грн.
10 або більше: 1054.99 грн.
100 або більше: 1022.70 грн.
1000 або більше: 968.87 грн.
100 або більше: 1022.70 грн.
1000 або більше: 968.87 грн.
Блок живлення NES-100-12 призначеный для живлення промислової автоматики. Захист від короткого замикання, перевантаження, високої напруги. Має компактні розміри з можливістю установки на DIN-рейку за допомогою додаткових аксесуарів.
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -20...60 °C |
| Основні | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 8.5 А |
| Вхідна частота | 47 - 63 Гц |
| Захист | від короткого замикання, перевантаження, перенапруги |
| ККД | 83 % |
| Метод охолодження | природне |
| Потужність | 102 Вт |
| Пульсації і шум | 120 мВ |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип стабілізації | По напрузі |
| Напруга | AC 85...132/176...264 В (перемикач) DC 248...373 В |
РУС
УКР







