P16B6SB-5071
P16B6SB-5071
30.93 грн.
10 або більше: 30.57 грн.
100 або більше: 29.63 грн.
1000 або більше: 28.07 грн.
100 або більше: 29.63 грн.
1000 або більше: 28.07 грн.
MOSFET POWER 16A 60V N-CH TO252AA
| Корпус | |
| Корпус | TO-252 (DPAK) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | +150°C |
| Струм | |
| Струм | 48 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 2.9 мОм |
| Потужність | 20 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POWER |
| Час відновлення | 40 нс |
| Напруга | 60 В |
РУС
УКР







