P17F28HP2-5600
P17F28HP2-5600
73.47 грн.
10 або більше: 72.63 грн.
100 або більше: 70.40 грн.
1000 або більше: 66.70 грн.
100 або більше: 70.40 грн.
1000 або більше: 66.70 грн.
MOSFET POWER 17A 280V N-CH THT
| Корпус | |
| Корпус | TO-220F |
| Монтаж | |
| Монтаж | THT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | +150°C |
| Струм | |
| Струм | 17 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 100 шт. (BOX) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 170 мОм |
| Потужність | 79 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | POWER |
| Напруга | 280 В |
РУС
УКР






