PJD6N10A_L2_00001
PJD6N10A_L2_00001
11.99 грн.
10 або більше: 11.75 грн.
100 або більше: 11.39 грн.
1000 або більше: 10.79 грн.
100 або більше: 11.39 грн.
1000 або більше: 10.79 грн.
MOSFET DIS.6A 100V N-CH TO252 (DPAK) SMT
| Корпус | |
| Корпус | TO-252 (DPAK) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 6 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 310 мОм |
| Потужність | 2 Вт |
| Структура | N-канал |
| Напруга | 100 В |
РУС
УКР







