PJQ5464A_R2_00001
PJQ5464A_R2_00001
34.14 грн.
10 або більше: 33.46 грн.
100 або більше: 32.44 грн.
1000 або більше: 30.73 грн.
100 або більше: 32.44 грн.
1000 або більше: 30.73 грн.
MOSFET DIS.55A 60V N-CH DFN5060-8L SMT
| Корпус | |
| Корпус | DFN5060-8 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55°C~+150°C |
| Струм | |
| Струм | 55 А |
| Упаковка | |
| Упаковка | 3000 шт. (TAPE&REEL) |
| Основні | |
| Конфігурація | одиночний |
| Опір відкр. каналу | 9.5 мОм |
| Потужність | 2 Вт |
| Структура | N-канал |
| Технологія | ENHANCEMENT |
| Напруга | 60 В |
РУС
УКР







