R-78T3.3-1.0/FC-R
R-78T3.3-1.0/FC-R
698.04 грн.
10 або більше: 684.08 грн.
100 або більше: 663.14 грн.
1000 або більше: 628.23 грн.
100 або більше: 663.14 грн.
1000 або більше: 628.23 грн.
DC-DC перетворювач 7-42 В(DC) 3.3 В(DC) 1 А Op Fr
| Корпус | |
| Корпус | Open Frame |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Упаковка | |
| Упаковка | 150 шт. (стрічка на котушці) |
| Основні | |
| Вихідна напруга | 3.3 В |
| Вихідний струм | 1 А |
| Кількість виходів | 1 |
| Напруга ізоляції | Неізольований |
| Напруга живлення | 7...42 В |
| Довжина | 23 мм. |
| Ширина | 29.4 мм. |
| Висота | 8 мм. |
РУС
УКР







