R0.5D-3.312-R
Виробник: RECOM
Артикул: R0.5D-3.312-R
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 0.5 Вт 3.3 В(DC) +/-12 В(DC) +/-21 мА SMD6P
Корпус
Корпус SMD-6
Монтаж
Монтаж SMT
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+100°C
Упаковка
Упаковка 500 шт. (стрічка на котушці)
Основні
Вихідна напруга 12 В
Вихідний струм +/-21 мА
Кількість виходів 2
ККД 76%
Напруга ізоляції 1000 В
Напруга живлення 3.3 В
Потужність 0.5 Вт
Довжина 15.2 мм.
Ширина 10.7 мм.
Висота 7 мм.