R1D12-2409
Виробник: RECOM
Артикул: R1D12-2409
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 1 Вт 24 В(DC) +/-9 В(DC) +/-56 мА SMD12P
Корпус
Корпус SMD-12
Монтаж
Монтаж SMT
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+100°C
Упаковка
Упаковка 33 шт. (тубус)
Основні
Вихідна напруга 9 В
Вихідний струм +/-56 мА
Кількість виходів 2
ККД 78%
Напруга ізоляції 1000 В
Напруга живлення 24 В
Потужність 1 Вт
Довжина 15.2 мм.
Ширина 10.7 мм.
Висота 7 мм.