R1SE8-0505
R1SE8-0505
286.81 грн.
10 або більше: 265.42 грн.
100 або більше: 257.30 грн.
1000 або більше: 243.75 грн.
100 або більше: 257.30 грн.
1000 або більше: 243.75 грн.
DC-DC перетворювач 1 Вт 5 В(DC) 5 В(DC) 200 мА SMD8P
| Корпус | |
| Корпус | SMD-8 |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -40°C~+85°C |
| Упаковка | |
| Упаковка | 40 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 200 мА |
| Кількість виходів | 1 |
| ККД | 75% |
| Напруга ізоляції | 1000 В |
| Напруга живлення | 5 В |
| Потужність | 1 Вт |
| Довжина | 12.8 мм. |
| Ширина | 10.7 мм. |
| Висота | 6.7 мм. |
РУС
УКР







