R2D10-1205-R
Виробник: RECOM
Артикул: R2D10-1205-R
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 2 Вт 12 В(DC) +/-5 В(DC) 100 мА SMD10P
Корпус
Корпус SMD-10
Монтаж
Монтаж SMT
Робоча температура
Робоча температура -40°C~+100°C
Упаковка
Упаковка 250 шт. (стрічка на котушці)
Основні
Вихідна напруга 5 В
Вихідний струм +/-100 мА
Кількість виходів 2
ККД 70-80%
Напруга ізоляції 1000 В
Напруга живлення 12 В
Потужність 2 Вт
Довжина 15.2 мм.
Ширина 10.7 мм.
Висота 9 мм.