RBO08-40G
RBO08-40G
140.49 грн.
10 або більше: 130.10 грн.
100 або більше: 126.12 грн.
1000 або більше: 119.48 грн.
100 або більше: 126.12 грн.
1000 або більше: 119.48 грн.
DIODE TVS 1500W 5uA 180V ST
| Корпус | |
| Корпус | TO263-3 (D2PAK-3) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMT |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | +150°C |
| Розсіювана потужність | |
| Розсіювана потужність | 600 Вт |
| Упаковка | |
| Упаковка | 50 шт. (тубус) |
| Основні | |
| Кількість каналів | 2 |
| Напруга пробою | 20 В |
| Перевантаження по струму макс. | 15 А |
| Полярність | Одно/двонаправлений |
| Струм витоку | 10 мкА |
РУС
УКР







