30.1 кОм 0805 1% 1/8 Вт
30.1 кОм 0805 1% 1/8 Вт
14.74 грн.
10 або більше: 13.27 грн.
100 або більше: 11.80 грн.
1000 або більше: 10.32 грн.
100 або більше: 11.80 грн.
1000 або більше: 10.32 грн.
SMD резистор 30.1 кОм 0805 1% 1/8 Вт, виробник Yageo.
| Допуск | |
| Допуск | 1 % |
| Корпус | |
| Корпус | 0805 (2012 Metric) |
| Монтаж | |
| Монтаж | SMD |
| Робоча температура | |
| Робоча температура | -55...155°C |
| Сопротивление | |
| Опір | 30,1 кОм |
| Упаковка | |
| Упаковка | 5000 шт (бобіна) |
| Основні | |
| Імпульсна напруга макс. | 300 В |
| Перевантаження по струму макс. | 5 А |
| Потужність | 0,125 Вт |
| Робоча напруга | 150 В |
| Робочий струм | 2 А |
| Температурний коефіцієнт | 100 ppm/°C |
| Тип | Thick Film Chip Resistor |
РУС
УКР







