RP10-2405SEW/P-HC
Виробник: RECOM
Артикул: RP10-2405SEW/P-HC
Доступно: Немає пропозицій
DC-DC перетворювач 10 Вт 9-36 В(DC) 5 В(DC) 2 А 2"x1"
Корпус
Корпус 2"x1"
Робоча температура
Робоча температура -25°C~+85°C
Упаковка
Упаковка 20 шт. (лоток)
Основні
Вихідна напруга 5 В
Вихідний струм 2 А
Кількість виходів 1
ККД 80%
Напруга ізоляції 1600 В
Напруга живлення 9...36 В
Потужність 10 Вт
Довжина 50.8 мм.
Ширина 25.4 мм.
Висота 10.2 мм.